Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10991759
17834015
Position Bakaxel
Position Bakaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp full
Bromsskivetyp externt ventilerad
Hålantal 4/6
Hålantal 4
Bromssystem BOSCH
Bromsskiva tjocklek 9
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt utan slitagesensor
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108
Hålkrets-Ø [mm] 108
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med inbyggd magnetisk sensorring
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med hjullager
Minimum tjocklek [mm] 20
Minimum tjocklek [mm] 8
Höjd 67,2
Höjd 34
Höjd 51,6
Tjocklek 19
Ytterdiameter [mm] 249
Centreringsdiameter [mm] 55,9
Centreringsdiameter [mm] 66
Bredd [mm] 136,8
Hjulbult-håldiameter [mm] 13
Innerdiameter [mm] 142,7
Bredd 1 [mm] 87,0
Höjd 1 [mm] 52,9
Tjocklek 1 [mm] 15,0
Innerdiameter [mm] 133
Mängdenhet Sats
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
Märke OEM-Koder
AUDI 8E0698451B
AUDI 8E0698451L
AUDI 191698451
AUDI 191698451B
AUDI 8E0698451E
AUDI 1H0698451F
AUDI 8E0698451D
CITROËN 424932
CITROËN 1611140680
CITROËN 425259
CITROËN 1611293980
CITROËN 1686717180
CITROËN 425330
CITROËN 1682206780
CITROËN 1613191380
CITROËN 424915
CITROËN 424916
CITROËN 1613192280
CITROËN 1696440380
CITROËN 4249G1
CITROËN 1613193280
CITROËN 1646186180
CITROËN 425239
CITROËN 1613500780
CITROËN 425486
CITROËN 424983
CITROËN 1637014580
CITROËN 1696257980
CITROËN 425341
CITROËN 1614005880
CITROËN 1647863780
CITROËN 4246W1
CITROËN 1617282980
CITROËN 1610489680
CITROËN 424919
CITROËN 425475
CITROËN 425221
CITROËN 1618890480
CITROËN 4246W7
CITROËN 1647868480
CITROËN 425240
CITROËN 425218
CITROËN 1619237980
CITROËN 1623054780
CITROËN 425276
CITROËN 425238
CITROËN 1626264080
CITROËN 425338
CITROËN 1629058880
CITROËN 425382
Märke SKU#
EUROREPAR 1617282980
EUROREPAR 1617282980
EUROREPAR 1619237980
EUROREPAR 1619237980
EUROREPAR 1623063180
EUROREPAR 1623063180
MOTRIO 8660004447
EUROREPAR E169512
EUROREPAR E169512