Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10991689
17362463
Position framaxel
Position Bakaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Bromsskivetyp full
Hålantal 5
Hålantal 5/6
Bromsskiva tjocklek 25
Bromsskiva tjocklek 11
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108
Hålkrets-Ø [mm] 108
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 Anti-skrik-plåt
Minimum tjocklek [mm] 23
Minimum tjocklek [mm] 9
Tjocklek 18,2
Tjocklek 15,7
Ytterdiameter [mm] 302
Centreringsdiameter [mm] 63,6
Centreringsdiameter [mm] 63,6
Bredd [mm] 95,2
Höjd 1 [mm] 62,4
Bredd 2 [mm] 156,5
Märke OEM-Koder
EICHER 101590339
FORD 1223666
FORD 1253964
FORD 1253965
FORD 1323560
FORD 1373370
FORD 1469083
FORD 1500152
FORD 1501059
FORD 1520297
FORD 1797211
FORD 1797226
FORD 1825134
FORD 1829606
FORD 1223664
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1379931
FORD 1385590
FORD 1405500
FORD 1438867
FORD 1439867
FORD 1892357
FORD 2048661
FORD 1459408
FORD 1477803
FORD 1508074
FORD 1917250
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 15662234
FORD 1566234
FORD 2032691
FORD 1682005
FORD 1695810
FORD 1917249
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 1756395
FORD 1759370
FORD 1765766
FORD 1892358
FORD 1809256
FORD 1816524
FORD 1820037
FORD 1826241
FORD 1864280
FORD 1877765
FORD 1882108
Märke SKU#
eicher 101590339