Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10991677
17362181
Position framaxel
Position Bakaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Bromsskivetyp full
Hålantal 5
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 25
Bromsskiva tjocklek 11,0
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 108
Hålkrets-Ø [mm] 108
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 Anti-skrik-plåt
Minimum tjocklek [mm] 23
Minimum tjocklek [mm] 9
Tjocklek 16,4
Tjocklek 18,2
Ytterdiameter [mm] 300
Centreringsdiameter [mm] 63,6
Centreringsdiameter [mm] 63,6
Bredd [mm] 123,2
Höjd 1 [mm] 62,4
Bredd 2 [mm] 156,5
Märke OEM-Koder
CHEVROLET 1605117
CHEVROLET 93172190
CHEVROLET 93176116
CHEVROLET 12799240
CHEVROLET 93192623
CITROËN 425405
CITROËN 1647875980
CITROËN 1647876080
CITROËN 1647894180
CITROËN 4254A8
EICHER 101590339
FORD 1469083
FORD 1500152
FORD 1501059
FORD 1520297
FORD 1797211
FORD 1373370
FORD 1825134
FORD 1829606
FORD 1323560
FORD 1253965
FORD 1765765
FORD 1223566
FORD 1223568
FORD 1223682
FORD 1233679
FORD 1253962
FORD 1253963
FORD 1759370
FORD 1223666
FORD 1683374
FORD 1223664
FORD 1323551
FORD MEMV6J2M008A2A
FORD 1753844
FORD 1695810
FORD 1360254
FORD 1360304
FORD 1360305
FORD 1360306
FORD 1373361
FORD 1459016
FORD 1469081
FORD 1566093
FORD 1500156
FORD 1753860
FORD 1508074
FORD 1512872
FORD 1566096
FORD 1519528
Märke SKU#
eicher 101590339