Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10991666
17362055
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Bromssystem BOSCH
Bromsskiva tjocklek 24
Slitvarnarkontakt inkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 120
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med kolvlåsningar
Minimum tjocklek [mm] 22,4
Antal fälghål 5
Tjocklek 19,2
Ytterdiameter [mm] 312
Centreringsdiameter [mm] 79
Bredd [mm] 148
Bromstyp Skivor
Mängdenhet Axel set
Antal anslutningar 2
Längd [mm] 675
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
passar fordon till tillverkningsår 2016/11
Märke OEM-Koder
BMW 34106799801
BMW 34106856191
BMW 34106859181
BMW 34106859182
BMW 34112456867
BMW 34112464194
BMW 34114073936
BMW 34116774875
BMW 34116792219
BMW 34116798978
BMW 34116854126
BMW 34116855006
BMW 34116856193
BMW 34118848417
BMW 34116764645
BMW 34116854999
BMW 34118883429
BMW 34356792289
BMW (BRILLIANCE) 34106859181
BMW (BRILLIANCE) 34114073936
BMW (BRILLIANCE) 34116854126
BMW (BRILLIANCE) 34116856193
BMW (BRILLIANCE) 4073936
BMW (BRILLIANCE) 6854126
BMW (BRILLIANCE) 6856193
BMW (BRILLIANCE) 6859181