Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10991630
17357491
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad
Bromsskiva tjocklek 20
Hålkrets-Ø [mm] 100
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 Anti-skrik-plåt
Minimum tjocklek [mm] 17
Höjd 41
Ytterdiameter [mm] 236
Centreringsdiameter [mm] 60
Håldiameter [mm] 14
Hjulbult-håldiameter [mm] 12,4
Innerdiameter [mm] 123
Borrbild/Hålantal 04/08
Material Low-Metallic
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
CHEVROLET 9056028
CHEVROLET 94566892
CHEVROLET 96471274
CHEVROLET 96534653
CHEVROLET 96574632
CHEVROLET 96574633
DAEWOO 96534653
DAEWOO PW892497
EICHER 101860099
PROTON PC351112
PROTON PW891729
Märke SKU#
eicher 101860099