Bromsok SKU# SKBC-0460534
8138687
Diameter 57
Position framaxel vänster
Position framaxel
Bromssadelutförande Bromsok (1-kolvs)
Bromssadelutförande Flytande bromsok
Material Gjutjärn
för bromsskivetjocklek [mm] 26
Tilläggsartikel / tilläggsinformation utan hållare
för bromsskivediameter [mm] 280
Avstånd fästhål [mm] 159
Märke OEM-Koder
VOLVO 3516565
VOLVO 35165653
VOLVO 3516566
VOLVO 5003744
VOLVO 50037449
VOLVO 5003745
VOLVO 8111057
VOLVO 81110577
VOLVO 81110579
VOLVO 9157451
VOLVO 91574517
VOLVO 9157452