Bromsok SKU# SKBC-0460396
8138334
Bromssystem TRW / LUCAS / GIRLING
Position framaxel höger
Position framaxel
Bromssadelutförande Bromsok (1-kolvs)
Material Grått gjutjärn
Material Gjutjärn
för bromsskivetjocklek [mm] 24
Diameter 1/diameter 2 [mm] 54,0
Avstånd fästhål [mm] 160
Märke OEM-Koder
MITSUBISHI 4605A178
MITSUBISHI MR249223
MITSUBISHI MR863311
SMART 4544210206
SMART A4544210206
VOLVO 3045668
VOLVO 30863308
VOLVO 3345668
VOLVO 8251693
VOLVO 8251695
VOLVO 8602077
VOLVO 86020773
VOLVO 8602145
VOLVO 8602147