Bromsok SKU# SKBC-0461823
17833061
Position Bakaxel
Bromssadelutförande Flytande bromsok
Bromssadelutförande Bromsok (1-kolvs)
Bromssadelutförande Bromsok
Material Gjutjärn
Cylinderkolv diameter [mm] 45
för bromsskivetjocklek [mm] 20
Tilläggsartikel / tilläggsinformation utan hållare
för bromsskivediameter [mm] 308
Avstånd fästhål [mm] 94
Mängdenhet Sats
Märke OEM-Koder
VOLVO 30639523
VOLVO 30639525
VOLVO 8602725
VOLVO 8602726
VOLVO 8602854
VOLVO 8602855