Bromsok SKU# SKBC-0461663
17376164
Position Bakaxel
Bromssadelutförande Bromsok (1-kolvs)
Bromssadelutförande Bromsok med integrerad handbroms
Material Gjutjärn
Cylinderkolv diameter [mm] 38
för bromsskivediameter [mm] 260
Innre bredd [mm] 55,5
Gängmått 1 M10X1
Avstånd fästhål [mm] 118
Mängdenhet Sats
Märke OEM-Koder
VOLVO 30863315
VOLVO 30863316
VOLVO 3345674
VOLVO 33456740
VOLVO 3345675
VOLVO 33456757
VOLVO 8251696
VOLVO 8251697
VOLVO 8602078
VOLVO 86020781
VOLVO 8602079
VOLVO 86020799
VOLVO 8602150
VOLVO 86021508
VOLVO 8602151
VOLVO 86021516