Bromsok SKU# SKBC-0461293
16148654
Bromssystem KASCO
Diameter 54
Position framaxel vänster
Position framaxel
Bromssadelutförande Bromsok (1-kolvs)
Bromssadelutförande Flytande bromsok
Material Gjutjärn
Bromsskiva tjocklek 22
Tilläggsartikel / tilläggsinformation utan hållare
Avstånd fästhål [mm] 160
Kolvdiameter [mm] 54
Märke OEM-Koder
HYUNDAI 581101G100
HYUNDAI 581801GA00
KIA 581101G100
KIA 581801GA00
RENAULT 6025103090
RENAULT 6025103091
RENAULT 6025170727
RENAULT 6025170728
RENAULT 6025171255
RENAULT 6025171256
Märke SKU#
sbs 1301213461
NK 213461
DRI 3165110
DRI 3165110
BUDWEG CALIPER 343626
TEXTAR 38165600
TEXTAR 38165600
A.B.S. 721501
ELSTOCK 821615
TRW BHW971E
TRW BHW971E
Brake ENGINEERING CA2640
DELCO REMY DC83626
BREMBO F30084
BREMBO F30084
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3210325
FTE RX5498197A0