Bromsbelägg SKU# SKBP-0010044
7588744
Position Bakaxel
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Mängdenhet Axel set
Längd [mm] 123,8
Längd [mm] 122,6
Bredd [mm] 53,8
Tjocklek 1 [mm] 17
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med kolvlåsningar
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 Anti-skrik-plåt
uppfyller ECE-norm ECE-R90
Märke OEM-Koder
VOLVO 272399
VOLVO 2723997
VOLVO 272944
VOLVO 274334
VOLVO 30648382
VOLVO 306483820
VOLVO 30681695
VOLVO 32373187
VOLVO 8623862
VOLVO 8634925
VOLVO 86349250
VOLVO 86349255